3 דרכים להגדלת רווחים

 
בעלי עסק? נעים להכיר! אנחנו בחברת שווה=פגישה שמחים להציע לכם 3 שירותים מעולים, שיאפשרו לכם להשיג 3 מטרות חשובות:
  • הרחבת מעגל הלקוחות
  • סגירת עסקאות והגדלת היקף המכירות
  • מקסום הרווחים
 

1. שירותי טלמיטינג לעסקים

 
טלמיטינג משמעו קביעת פגישות דרך הטלפון למטרות מכירה, שיתוף פעולה וכדומה. כדי שאתם תוכלו להתמקד בניהול השוטף של העסק, אנו מעמידים לרשותכם שורה של נציגים טלפוניים מיומנים ואדיבים המתמחים במכירות טלפוניות. הנציגים יוצרים עבורכם קשר טלפוני עם לקוחות פוטנציאליים, מתוך מאגר נתונים מוגדר, מפולח ואיכותי, פועלים לתיאום פגישת מכירה בינכם ובינם. חשוב לציין שתהליך "החיזור" אחר לקוחות הקצה שלכם, גם אם הוא מתמשך ודורש מספר ניסיונות ושיחות, נעשה על-ידינו במקצועיות, בנימוס ובעדינות רבה.
במהלך השיחה, לקוח הקצה מקבל מידע מדויק ומבוסס על העסק, מבצעים מיוחדים וכיוצא בזה. נציגינו מתורגלים בדיבוב הלקוח ובאיתור צורכיו, ומעוררים את סקרנותו בנוגע למוצר מסוים או לשירות כזה או אחר – בהתאם למה שהגדרתם מראש. בנוסף לכך, הנציגים מקפידים לאסוף את מרב הפרטים אודות הלקוח עצמו, שישמשו את סוכן המכירות שלכם בזמן הפגישה.
 

בסוף כל יום אתם נהנים מפגישות מכירה חדשות שנקבעו עבורכם, בהן תוכלו לסגור עסקאות עם לקוחות נוספים.

 
 
שירותי טלמיטינג לעסקים
 
 
 
עלות השירות שלנו מגובה בהתחייבותנו מולכם לכמות פגישות מתואמות – איכותיות ורלוונטיות, כך שלהוצאה החודשית הצפויה שאתם מתכננים יש כיסוי ותחזית של תוכנית עסקית בריאה וברת יישום.

נציגי הטלמיטינג שלנו פועלים לפי ערכים ברורים מאוד, שמטרתם לשמור על שמכם הטוב ולייצג אתכם נאמנה מול הלקוחות העתידיים. לחצו כאן למידע נוסף.
 
 
 
 

2. שירותי קופירייטינג לעסקים

 
 
שירותי קופירייטינג לעסקים
 
 
 
דובר רבות על כוחה של המילה הכתובה, ואנו מאמינים שלפעמים הסוד טמון בניסוח. כבעלי עסק, יש לכם אינספור מסרים, הבטחות ומבצעים שאתם רוצים לתקשר ללקוחות שלכם. בעזרת שירותי הקופירייטינג שלנו, תוכלו להעביר את המסרים באופן שייחקק בזיכרונם של הלקוחות הפוטנציאליים ויגרום להם לעשות מעשה: להתקשר, להשאיר פרטים באתר או להגיע לבית העסק.
המענה שאנו מספקים כולל ניסוח סלוגנים שיווקיים וסיסמאות ייחודיות בהתאם לקהל היעד שלכם, למטרות שאתם רוצים להשיג ולמיתוג הקיים של העסק. רק כך אפשר להגיע לתוצאות משמעותיות, ליצור הזדהות עם הלקוחות הרצויים ולהעביר להם את המסר הנכון בזמן הנכון ובמקום הנכון.
 
 
 
 

3. ליווי וייעוץ עסקי

 
הליווי הצמוד והייעוץ המקצועי שאנו מציעים מתאימים לעסקים מכל סוג: עסקים חדשים שרוצים לבנות קרקע יציבה ולצאת לדרך מוכנים לכל אתגר; וגם עסקים קיימים שרוצים לבחון לעומק כיצד לשפר את טכניקות המכירה ולהגדיל את המכירות.
 
 
ליווי וייעוץ עסקי
 
 
 
מה כולל הליווי שלנו?
  • ייעוץ בנושא ניהול משא ומתן וסגירת עסקאות
  • סיוע בבניית תיקי לקוחות
  • יצירת מאגר לקוחות ראשוני
  • בניית תהליכי עבודה ומעקב אחר יישומם
  • סיוע ביצירת שפה עסקית מוכוונת מכירה וסגירת עסקה
  • ועוד
 
 
 
 
צרו עמנו קשר לתיאום פגישת היכרות, במהלכה נבין מהם הצרכים העסקיים שלכם ונציע את השירותים המתאימים לכם.
חייגו 050-5460770 או השאירו פרטים באתר, ותתחילו להרוויח!